Ceník

Ceník 2017

 

NEPŘIJÍMÁME HOTOVOST, prosím počítejte s tím. Všechny platby řešíme pouze přes bankovní účet. Důvodem je EET.

 

Školám a velkým partám poskytujeme výrazné slevy!

 

Základní sazba za ubytování:

Cena za ubytování včetně energií: 250 Kč osoba/noc

Poplatek obci: 12 Kč dospělý/noc, 2 Kč dítě, resp. osoba účastnící se vzdělávací akce/noc.

Sleva 30 Kč osoba/noc v případě přiobjednání školy v přírodě v obdobném rozsahu. Sleva se vztahuje na oba pobyty.

 

Volitelné složky - můžete si je zařídit i sami a nebudeme je účtovat:

Povlečení: 90 Kč osoba/pobyt.

Odvoz odpadu: 60 Kč osoba/pobyt.

Závěrečný úklid: 2 000 Kč za pobyt

 

Stravování:

Jen snídaně: 40 Kč osoba/den.

Polopenze (snídaně, večeře s polévkou a čajem): 120 Kč osoba/den.

Plná penze (snídaně, oběd vč. polévky a čaje, večeře vč. čaje): 195 Kč osoba/den.

(lze si vzít vlastní kuchařku a můžete si vařit i sami)

 

Doprava: (pokud o ni budou mít zájem i školy, které přijedou na lyžák před Vámi, resp. po Vás)

V zimní sezóně Vám můžeme zprostředkovat výhodnou autobusovou dopravu z Prahy a okolí přímo před chatu do Vítkovic. Autobus nabere na zpáteční cestu školu, která byla na chatě ubytována před Vámi. Díky tomu zaplatíte za dopravu polovinu ceny. Autobus totiž pojede obě cesty

vytížený.

 

 

 

Podrobnou nabídku Vám zašleme na vyžádání.

Kontak: info@pergamentka.cz

Telefon: 777 144 428

 

 

PŘÍKLAD, KOLIK MŮŽE STÁT LYŽÁK

Pro školy poskytujeme výrazné slevy.

Za každých deset ubytovaných žáků má jeden pedagog ubytování v pokoji s vlastním příslušenstvím a stravu po dobu pobytu zdarma (platí pro pobyty min. 6 nocí).

Kupříkladu v případě, že na sedmidenní lyžařský kurz přijedete se skupinou třiceti žáků, potom tři pedagogové mají pobyt a stravu zdarma. Pro případ, že přijedete na Pergamentku také na školu v přírodě na jaře nebo na podzim, pak základní sazba za ubytování vychází na osobu a noc 132 Kč (= 150 Kč + 2 Kč – 30 Kč).


Pokud si přejete zajistit povlečení, odvoz odpadu a závěrečný úklid (pokud si tyto služby zajistíte sami, můžete ušetřit), pak cena za ubytování stoupne na 156,70 Kč za ubytování. (povlečení: 90Kč os/pobyt => 90 / 7 = 12,80 Kč,odvoz odp.: 50Kč os/pobyt => 50 / 7 = 7,10 Kč,úklid: 1000 Kč/pobyt / 7 dní /30 žáků = 4,80 Kč).


Budete-li si přát k ubytování plnou penzi, cena za ubytování a stravu žáka bude činit 351,70 Kč (= 156,70 Kč + 195 Kč za plnou penzi).


Dětský Golden pass Skiareálu Aldrov, který Vám umožní využívat pět sjezdovek lyžařského centra Vítkovice, stál uplynulou sezónu dle ceníku skiareálu 1600 Kč, po slevě 35% pro organizované skupiny vyšel tedy pro žáka na 1 040,- Kč na šest dní  (cena skipasu v zimě 2012/2013 by měla být podobná, nemůžeme Vám ji však samozřejmě jakkoliv garantovat).


Pro školy z Prahy a Středních Čech: V zimě bývá Pergamentka vytížená většinou školami z Prahy a Středních Čech. Autobus tak může v rámci jedné cesty odvézt žáky školy, která pobyt začíná, na chatu a současně odvézt žáky, kteří pobyt končí. Cena za dopravu tak může školu z Prahy, resp. Středních Čech vyjít v průměru na 10 000,- Kč tam i zpět. Na žáka pak vychází doprava 10 000 Kč / 30 žáků, tj. 333 Kč. U škol z Východních Čech vychází cena za dopravu díky blízkosti Krkonoš vychází i bez možnosti sdílet autobus se školou z Prahy, resp. Středních Čech.


Lyžařský kurz včetně skipasu, dopravy, ubytování, plné penze může vyjít žáka okolo: 3 900,- Kč.